close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Transcendence

Transcendence-Photos *2

12. května 2013 v 11:26 | Pir.z.Ka
Včera se na jednom z mích zdrojů (JohnnyPhotos) objevili další fotografie z natáčení nového filmu Transcendence. Jsou docela ve vysoké kvalitě. Vypadá to na ňákou přestávku, ale Johnnymu se asi nelíbí, že ho fotí (dělá tam různý gesta).
image host image host image host image host

Transcendence-Photos

11. května 2013 v 18:08 | Pir.z.Ka
Na jedné italské stránce se dneska objevila fotka Johnnyho v autě a ještě fotky z místa natáčení. Je vidět, že místo je ohraničené. Buď je to proti lidem, anebo to patří ke scéně. Fotek je jenom 5, ale jsou hodně kvalitní.
image host image host image host image host image host

Hoping Johnny Depp autographs painting

11. května 2013 v 11:03 | Pir.z.Ka
Dneska se (českého času a včera US času) objevilo video na YT od jednoho fanouška Johnnyho Deppa. Ke konci už můžete vidět Johnnyho, jak se fotí se svými fanoušky a pak podepisuje kresbu. Video sice není moc kvalitní, ale většinu rozpoznáte.

Transcendence-With Fan

10. května 2013 v 18:03 | Pir.z.Ka
Včera večer (9.5.2013) se objevily fotky z Californie po natáčení Transcendence. Po dlouhém dni natáčení se Johnny Depp šel trošku pobavit s fanoušky, kteří čekali trpělivě mimo kampus Valley Center for Performing Arts v Los Angeles (kde za pár dní bude štáb s herci natáčet střelecké scény pro nový film) na pár autogramů. Navzdory únavě nechtěl zklamat lidi, kteří tam byli jen pro něj, aby mu věnovali hold. Mezi nimi byl fanoušek malíř, který ho požádal, aby mu mohl dát autogram s věnováním na portrét vytvořený speciálně pro něj, který se Johnnymu opravdu líbil soudě podle obrázků (viz. níže).
image host image host image host image host image host image host

Transcendence-Novinky

9. května 2013 v 15:53 | Pir.z.Ka
Objevili se další zprávy o tom, že se nový film Transcendence nyní natáčí v údolí Performing Arts Center v Los Angeles. Potvrdili to i studenti místní školy. Tento týden budou používat pro natáčení laboratorní prostor VPAC Jacaranda, kde budou některé střelecké scény. CSUN studenti byli přijati jako kompars k filmu. VPAC manažer, Michael Bergantzel, řekl, že bohužel nemůže prozradit více podrobností. Daily Sundial obdržel informace, že Johnny Depp a Morgan Freeman byli přítomni na akademické půdě. Natáčení bude pokračovat zítra.

Transcendence-New photo

4. května 2013 v 20:46 | Pir.z.Ka
Dnes se na jedné italské stránce objevili 3 nové fotky z natáčení nového filmu Transcendence. Nejsou moc kvalitní . Nevím, jestli je to mimo scénu nebo už ňáká ta scéna:
image host image host image host

Transcendence-photo

4. května 2013 v 20:30 | Pir.z.Ka
Našla jsem na jednom zdroji pár starších fotek. Nejsou dost kvalitní, protože jsou od paparazziů.:
image host image host image host image host image host image host

Transcendence-další photos

1. května 2013 v 15:51 | Pir.z.Ka
Dneska jsem na internetu našla dalších pár fotek z natáčení nového filmu Transcendence. Bohužel jsem našla jenom jednu s Johnnym a ostatní s Rebeccou Hall:
image host image host image host image host image host

Transcendence bylo přesunuto

29. dubna 2013 v 11:52 | Pir.z.Ka
Datum premiéry nového filmu Transcendence bylo přesunuto o týden dříve (z 25.4.2014 na 18.4.2014). Prohlásilo to Warner Bros. již 24.4.2013. Premiéra se bude shodovat s příštím ročním velikonočním víkendem. Film se už před pár dny začal natáčet. Příběh je o 3 vědcích- Max (Paul Bettany), Will (Johnny Depp) s manželkou Evelyn (Rebecca Hall), kteří pracují na vytvoření programovacího kódu pro první plně samostatný počítač...Dál to ani neprozradím, protože se někteří na tento film velice těší.

Clifton Collins Jr. a Cory Hardrict

24. dubna 2013 v 21:48 | Pir.z.Ka
Před 2 dni se objevilo další obsazení v Transcendence. Jsou jimi Clifton Collins Jr. a také Cory Hardrict. Objeví se po boku hvězd Johnny Depp, Paul Bettany, Rebecca Hall, Morgan Freeman, Kate Mara a Cillian Murphy. Film, napsal Jack Paglen, bude financovat Alcon Alcon Entertainment's Broderick Johnson a Andrew Kosove, Christopher Nolan, Emma Thomas a Aaron Ryder jako výkonní producenti.

The New Mexico Film Office

24. dubna 2013 v 18:10 | Pir.z.Ka
Nick Maniatis, ředitel New Mexico Film Office, dneska oznámil, že se nový film bude natáčet v New Mexico. Budou zde hrát osobnosti jako je Johnny Depp (Osamělý jezdec, Alenka v Říši Divů,Piráti z Karibiku série), Morgan Freeman (Oblivion, The Dark Knight Franchise, Dolphin Tale), Rebecca Hall (Iron Man 3, The Awakening, The Town), Paul Bettany (Margin Call, the Secret Life Of Bees, The Da Vinci Code), and Kate Mara (House of Cards, Iron Man 2, 127 Hours). Natáčení se bude konat koncem dubna až koncem července v okolí Albuquerque, New Mexico. Bude to natáčet cca 250 členů štábu a více než 2 400 obyvatel New Mexica v pozadí. Transcendence je vizuálně zajímavý, originální science-fiction thriller, který zkoumá koncept identity a morálky ve věku umělé inteligence.

Morgan Freeman v Transcendence

13. dubna 2013 v 19:45 | Pir.z.Ka
Vítěz Oskara, Morgan Freeman, si zahraje ve filmu Transcendence. Freeman dříve splupracoval s režisérem Wally Pfisterem a jak už všichni víte, tak právě Wally režíruje tento nový film Transcendence. Morgan se objeví po boku Johnnyho Deppa, Rabecci Hall, Paul Bettany a Kate Mara.

Transcendence půjde do kin v dubnu 2014

4. března 2013 v 12:57 | Pir.z.Ka
Johnnyho Deppa příští film, Transcendence, bude v kinech 25. dubna, 2014, oznámil Warner Bros v pátek.
Film režíruje Wally Pfister. Alcon Entertainment, které má výstupní dohodu s Warners, je financovaná a výtváří Transcendence.
Depp hraje člověka, který vytváří počítač, který vyvíjí zlomylsný povědomí.
Natáčení má začít v dubnu v Los Angeles.
 
 

Reklama
__________________________________________________________________________

Čerpám z těchto zdrojů:
Nejsem v žádném případě v kontaktu s Johnny Deppem nebo s lidmi v jeho okolí.
Všechny fotky a informace si hledám přez různé vyhledávače, tak nezaručuji,
že jsou zadané informace pravdivé.
Když nečerpám z výše uvedených zdrojů, napíšu rovnou ke článku,
odkud jsem uvedené informace našla (,ale to pouze v případě, že je to z CZ stránky)!
Všechny články si pečlivě překládám (a českým zdrojům nevěřím,
protože překreslují infromaci), tak bych prosila, aby(než si článek chcete překopírovat
na svůj blog) jste mě kontaktovali (např. na Skype, FB, do komentáře,...),
že uvedený článek chcete použít (kdyby jste okopírovali můj článek na svůj blog a nic
by jste mi o tom neřekli a ani neuvedli zdroj, já bych na to časem přišla :D ).