close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

News

Johnny Depp-Fosílie

18. května 2013 v 12:43 | Pir.z.Ka
Jeden průzkumník našel pár týdnů před Johnnyho narozeninami 505 miliónů let starou fosílii. Připomínala Edwarda z filmu Střihoruký Edward, tak byla nazvána takto: Koo-ten-ee-che-la depp-eye. Sám průzkumník přiznal, že je tak trošku fanoušek Johnnyho Deppa.
see the similarity?

Johnny Depp a Amber Heard bydlí spolu a plánují děti ???

4. května 2013 v 11:36 | Pir.z.Ka
Johnny Depp dříve chodil s herečkou Amber Heard, ale ona se s nim po půl roce rozešla, kvůli jedné francouzské modelce Marii de Vallepin. Amber se nedávno k Johnnymu vrátila a už bydlí spolu a dokonce plánují děti.
Podle jednoho britského listu The Sun:
"Johnny řekl Amber, že si ji chce vzít a mít s ní děti, stalo se to poté, co ji představil svým dětem Lily Rose a Jackovi. Koupil Amber dalšího koně, takže má dva a navíc je může začít rozmnožovat. Johnny jí řekl, že ji moc miluje a že si ji hodlá jednou vzít."

Into the Woods-další novinky

28. dubna 2013 v 12:39 | Pir.z.Ka
"Pohádkový příběh vypráví o bezdětném pekaři, který se spolu se svou manželkou vydává hluboko do lesů, aby se společně postavili zlé čarodějnici. Právě zlá babice je totiž strůjcem prokletí, kvůli kterému se manželský pár dítěte nikdy nedočká. Na cestě za zlomením kletby potkají řadu pohádkových bytostí, ať už je jím Popelka, Červená Karkulka nebo třeba Honza z příběhu o kouzelných fazolích."
Přestože s jistotou zatím nelze tvrdit nic, protože si režisér s vytíženou filmovou hvězdou zatím neplácli, právě Depp by mohl být pro roli ideálním kandidátem. Minimálně co se zkušeností týče. Spoluprácí se studiem Disney si prošel třeba při natáčení Alenky v Říši divů, své pěvecké schopnosti si pro změnu otestoval v muzikálu Sweeney Todd:Ďábelský holič z Fleet Street. Jenže řeč není jen o Deppovi. Do role zlé čarodějnice je zvažována herečka neméně hvězdných kvalit - Meryl Streep. Vyhlídky na spojení úspěšného muzikálu a hvězdných jmen kalí Deppova vytíženost. Momentálně totiž pracuje jak na sci-fi Transcendence, tak na krimi Black Mass, přičemž stále není jasný ani osud pátého pokračování Pirátů z Karibiku.

Into the Woods

27. dubna 2013 v 18:27 | Pir.z.Ka
Dnes se na internetu objevilo mnoho zpráv s novým filmovým (muzikálovým) projektem. Johnny by se měl objevit po boku Meryl Streep. Film (muzikál) by měl režírovat Rob Marshall. Film (muzikál) je adaptací stejnomenného Brodwayského muzikálu. První čtení scénáře proběhlo již v říjnu roku 2012. Deppova postava v tomto muzikále se zařadí mezi jeho pěvecké role hned po T. Burtonovi Sweeney Todd:Ďábelský holič z Fleet Street. Později se objeví více informací. Stránku o tomto filmu najdete zde.

Strach a hnus v Las Vegas-Prima Cool 6.5.2013

26. dubna 2013 v 12:13 | Pir.z.Ka
V pondělí 6.5.2013 ve 23.15 budou dávat na Prima Cool Strach a hnus v Las Vegas.
Informace:
Novinář má za pomoci svého přítele obhájce pořídit reportáže ze závodu terénních motocyklů a posléze i z celostátní konference proti drogám. Právě drogy jsou ale to, co naplňuje životy těchto dvou mužů. Za celou dobu nejsou jedinkrát střízliví, jen střídají různé druhy narkotik a alkoholu. A protože jsou neustále v rauši, ze zdánlivě snadného úkolu se stává dobrodružství plné méně či více zběsilých situací.

Snímek Terryho Gilliama Strach a hnus v Las Vegas je svérázným filmovým přepisem knihy amerického novináře Huntera S. Thompsona (nar. 1937), jež vyšla v češtině pod názvem Strach a svrab v Las Vegas. Kultovní autor ve svém literárním díle z roku 1971 s podtitulem Divoká pouť do srdce Amerického snu líčí bizarní zážitky, jež prožívá jako novinář Raoul Duke se svým právníkem samojského původu (jemuž říká Dr. Gonzo) na cestě z Los Angeles do Las Vegas a potom v lasvegaských hotelech, kasinech a ulicích. Duke má v hráčském městě pořídit reportáže ze závodu t erénních motocyklů a bugin Mint 400 a posléze z celostátní konference okresních státních zástupců, věnované boji proti drogám. Oba protagonisté se pohybují ve věčném drogovém opojení, jež neustále přiživují z nepřeberných zásob narkotik všeho druhu a alkoholu. V rauši se zákonitě dostávají do ošemetných situací a střetů, z nichž však vždy jako zázrakem vyváznou. Kniha, uvozená stejně jako film citátem dr. Samuela Johnsona ("Kdo ze sebe učiní zvíře, zbaví se bolesti člověčenství"), je vlastně zúčtováním s obdobím šedesátých let, s kulturou hippies, s hnutím proti vietnamské válce a s vlnou psychedelického "šílení". Terry Gilliam se celkem věrně přidržuje textu knihy a usiluje o jeho přebujelou vizualizaci. Film postrádá jednotící "příběh", je sledem volně spojených epizod. Odvíjí se jako novinářovo vyprávění s komentářem různých vnějších souvislostí. Patří sem i drobné retrospektivy, použití dobových dokumentů a zejména "gilliamovské" trikové techniky k vyjádření protagonistova stavu (lidé se proměňují v různá monstra, blízká zejména velkým ještěrkám, oživuje se podlaha apod.). Obrazu drogového vnímání odpovídá i hektická kamera, prudký střih a bohatá zvuková stopa (s využitím dobových písní). Nesporně zajímavým atributem snímku je herecké obsazení: hlavní postavy vytvářejí k nepoznání "maskovaní" Johnny Depp a Benicio Del Toro a v epizodních rolích se objevují známí herci (mj. Harry Dean Stanton, Ellen Barkinová, Gary Busey, Christina Ricciová). Dlouho očekávaný film byl spíše zklamáním; jistě nepatří k vrcholům Gilliamovy tvorby, má však originální atmosféru, nespornou sugestivitu i svérázný černý humor.

R.I.P.?

26. dubna 2013 v 11:36 | Pir.z.Ka
Podle jedné FB stránky o Johnny Deppovi prý Johnny zemřel ve středu v 11:00 a.m. Celý to byl pouze podvod, jen aby přilákali návštěvníky a dostali více Liků. Jejich zpráva zněla takto (obsahuje chyby):
" V 11 hodin ráno ve středu (24.dubna 2013) náš milovaný herec Johnny Depp odešel navždy. Johnny Depp se narodil 9.června 1963 v Owensboro. Odešel, ale my jsme na něj nezapoměli. Prokažte své sympatie a soustrast a vkládejte komentáře a dávejte Like na této stránce."
Ale dneska se potvrdil opak. Johnny Depp ve skutečnosti nezemřel.
"Johnny Depp se připojí k dalším celebritám, které se stali objetmi podvodu. Je stále živý a stále nevěří, že se něco takového na internetu objevilo." řekli.
Někteří fanoušci vyjadřují svůj hněv k falešné stránce, je to bezohledné, nepříjemné a ošklivé pro fanoušky Johnnyho Deppa. Jiní říkají, že to poukazuje, že chtěli pouze zvýšit svou popularitu na FB.

Austin Music Awards

13. března 2013 v 0:24 | Pir.z.Ka
Zdroje potvrzují, že Johnny Depp se zúčastní Austin Music Awards dneska večer (13.3.). Vítězové budou oznámeni v 19:09. Více informací o show najdete zde. Až budou zveřejněné fotky, určitě je sem přidám.

Johnny Depp v Brně???

10. března 2013 v 20:30 | Pir.z.Ka
Možná, když Alice Cooper přijede do Brna, doprovodí ho i herec Johnny Depp. Více informací:
Příznivci extravagantního rockera Alice Coopera zbystřete. Po pěti letech se vrací do Čech. Jeho notoricky známé hity Feed My Frankenstein či Hey Stoopid a další se rozezní 26. července v Kajot Areně v Brně, na pozadí hororově laděné scény, jak jsme tomu u tohoto umělce zvyklí.
Alice Cooper se na hudební scéně pohybuje již od konce šedesátých let. V jeho písních se prolíná rock and roll, hard rock, glam rock, garage rock i heavy metal. K rockové hudbě přidal i divadelní podobu, což vešlo ve známost jako shock rock. Svou hororovou vizáží, originálním propojením hudby a pódiové show, při které používá rekvizity jako elektrické křeslo, gilotinu, litry falešné krve i živého hroznýše, ovlivnil spousty dalších umělců. Mezi ně patří i takové osobnosti jako David Bowie, Marilyn Manson, Rob Zombie i kapela Kiss. Cooper však nezasáhl pouze hudební sféru. Mezi jeho obdivovatele patřila i herečka Mae West, surrealistický malíř Salvador Dalí a režisér Wes Craven (Noční můra v Elm Street).
Alice sám si v různých filmech či dokumentech zahrál nebo k nim skládal hudbu. Samozřejmě také spolupracoval s řadou rockových a metalových ikon, jakými jsou například Aerosmith, Ozzy Osbourne, Guns N' Roses,Mötley Crüe, Chris Cornell či Joe Satriani.

Noční můra v Elm Street-NC 22.3.

8. března 2013 v 0:46 | Pir.z.Ka
V pátek 22.3.2013 budou dávat Noční můru v Elm Street ve 22:00. Hned den nato (23.3.2013) horor opakují v 1:55.
Nancy (Heather Langenkamp) prožila smrt svých přátel. Matka a její blízké okolí si myslí, že se zbláznila a vytváří si vlastní postavu, která je zabila. Jenže postupem času napovrch vyplouvají důkazy, že vrahem je Freddy Krueger (Robert Englund), který se jí zjevuje prostřednictvím snů. Nancy zjistí, že v minulosti zabil 20 dětí a rodiče se sami pomstili, když selhaly vyšetřující orgány. Nezbývá jí než se vydat do posledního nerovného boje s Freddym a záchranou jí může být právě její otec (John Saxon).

Noční můra v Elm Street-NC ?

4. března 2013 v 23:49 | Pir.z.Ka
Někdy v měsíci (nebo v dubnu) budou dávat horor Noční můra v Elm Street.
Tento horor je známý debut Johnnyho Deppa. Při propadnutí Glena (Depp) do postele ho měl nahradit kaskadér, ale Depp odmítl.
Až se dozvím, kdy budou dávat Noční můru v Elm Street, okamžitě se ozvu.

Sobota na NC-Kokain

4. března 2013 v 13:28 | Pir.z.Ka
Dne 9.3.2013 v sobotu budou dávat na Nova Cinema film Kokain v 23:35-01:40.
V 70. letech zaznamenal mezinárodní obchod s drogami rychlý vzestup a v jeho středu se ocitl zcela nenápadný a ve všem průměrný Američan. George Jung, hvězda školního fotbalového mužstva z malého města, se během několika let stal hlavním dovozcem kokainu z kolumbijského Medellínu. Film Blow je jeden z pravdivých příběhů čerpajících ze skutečnosti. Sleduje cestu George Junga od 60. let přes jeho první styky se světem drog na plážích v Kalifornii. Kšeftování s marihuanou bylo pro něj tehdy jen prostředkem k realizaci vlastního amerického snu. Díky seznámení s náboráři medellínského trustu se proměnil v profesionálního pašeráka. George Jung se stal článkem v řetězci dopravujícím bílý prášek z Latinské Ameriky k americkým zákazníkům. Film zachycuje se suchým humorem, jak se syn chudého, ale poctivého stavebního dělníka vyšvihl přes noc ve zbohatlíka, kopírujícího životní styl vyšších vrstev. Zaznamenává jeho lásky, včetně té, na kterou dodnes marně čeká tam, kde jeho dráha skončila.

Aktualizace na Transcendence a Black Mass

4. března 2013 v 12:37 | Pir.z.Ka
Podle deadline.com a hollywoodreporter.com natáčení pro Transcendence začne v dubnu. Natáčení pro Black Mass je naplánována na počátek léta 2013.

Astronautova žena-Nova 22.55

22. února 2013 v 22:59 | Pir.z.Ka
Dne 27.2.2013 dávají na Nově ve 22.55 film Astronautova žena (1999).
Spencer Armacost je zkušený astronaut, který žije ve šťastném manželství s půvabnou učitelkou Jillian. Při nové rutinní misi, kdy společně s kolegou Alexem Streckem při výstupu z raketoplánu opravuje poškozenou družici, dojde k podivnému výbuchu a řídící středisko s astronauty na dvě minuty ztratí spojení. Všechno dopadne zdánlivě dobře. Krátce nato Spencer odchází z NASA, protože dostal velmi lákavou nabídku na místo manažera velké firmy. Během párty na rozloučenou dostane Alex podivný záchvat a zemře. Po pohřbu se Natalie svěří Jillian, že se její muž choval divně a vzápětí spáchá sebevraždu. Jillian zjišťuje, že je těhotná a čeká dvojčata. Při nakupování ji překvapí zanedbaný Sherman Reese, bývalý zaměstnanec NASA, který ženě tvrdí, že pro ni má závažné i nformace o Spencerově nehodě. Prozradí jí, že Natalie byla také těhotná, Jillian mu však nevěří. Později si s ním domluví schůzku, ale Spencer ji předběhne. Jillian od Reese obdrží videokazetu. Na ní je vysvětleno, že během krátkého výpadku se obou astronautů zmocnili mimozemšťané, kteří ovládli jejich těla, a že stejně jako ona, také Natalie čekala dvojčata. Jillian pozoruje změny ve Spencerově chování a je stále více přesvědčena, že už to není on. Když pak zjistí, že Spencer zabil její znepokojenou sestru, rozhodne se jednat. USA 1999, sci-fi film. Hrají J. Depp, N. Cassavetes, Ch.Theron, J. Morton, C. DuVall, D. Murphy a další. Režie R. Ravich

Johnny Depp na “Late Night with David Letterman”?

21. února 2013 v 17:14 | Pir.z.Ka
Webová stránky CBS uvádí Bill Cartera a Johnny Deppa jako hosty na pátek.

"Johnny Depp (živě s Billem Carterem a The Blame) "

EDIT:
Bill Carter sám oznámil na své facebook stránce, že vysílání bylo přesunuto na čtvrtek. Ale Bill Carter nezmiňuje Johnnyho Deppa.

Jakmile získám nové informace, a fotky, okamžitě zveřejním.

Vajoliroja na prodej

17. února 2013 v 13:04 | Pir.z.Ka
Johnny Depp se po rozchodu s Vanessou Paradis rozhodl prodat svoji loď VaJoLiRoJa. Tato loď se objevila včera v dokumentu Paparazzi na Reviéře, kde byl viděn na lodi Depp s Vanessou a dětma. A jak vlastně vznikla Vajoliroja: Vanessa, Johnny, Lily-Rose, Jack. Tady je pár informací o lodi. Tady je fotka lodi:

!!!Dnes Sweeney Todd na Nova Cinema!!!

15. února 2013 v 19:19 | Pir.z.Ka
Jak jsem 4. února 2013 napsala, že již 15. února 2013, což je dnes, budou dávat Sweeney Todd: The Damon Barber of Fleet Street na Nova Cinema ve 22.00 hodin. Více informací o filmu zde. Ten kdo to dnes nestihne, tak si může přivstat a kouknout se na Sweeneyho Todda ve 02.20.
P.S.:Taky dnes nastavím nový dess.

Sweeney Todd-NC

4. února 2013 v 12:27 | Pir.z.Ka
V pátek 15.2. (22:00) a v sobotu 16.2. (2:20) budou dávat Sweeneyho Todda na Nova Cinema.
Po patnácti letech strávených v australské trestanecké kolonii je z mladého, nadějného londýnského holiče Benjamina Bakera zahořklý muž, kterému na tomto světě připadá beznadějné a odporné všechno - s výjimkou odplaty za vlastní zmarněný život. Uprchlý vězeň, který si teď říká Sweeney Todd, si pronajme tentýž podkrovní pokoj, který kdysi sdílel se svou milovanou rodinou. V Londýně se setká s paní Nellie Lovettovou a začne provozovat svou starou živnost - holičství. Jeho salón je těsně nad pekařským krámkem, kde paní Lovettová peče své masové bochánky. Todd se zaměří především na svého úhlavního nepřítele, soudce Turpina a jeho poskoka Bamforda, kteří jej nesprave dlivě odsoudili. Když se na scéně objeví konkurenční holič, okázalý Ital Pirelli, Sweeneyho identita je zásadním způsobem ohrožena a proto se rozhodne sprovodit jej jedním řezem břitvy ze světa. Zpočátku sice netuší, jak se zbavit těla, ale tento problém záhy vyřeší paní Lovettová, která vzniklou situaci bere jako východisko ze své svízelné situace... USA-VB 2007, muzikál, thriller. Hrají J. Depp, H. B. Carter, A. Rickman, T. Spall, S. Baron Cohen, J. Campbell Bower a další. Režie Tim Burton

Střihoruký Edward, Krycí jméno Donnie Brasco a jiné...

20. ledna 2013 v 22:11 | Pir.z.Ka
Ve středu 30.1.2013 v 09:05 budou dávat film Hledání Země Nezemě na Filmbox Plus.
Životní příběh Sira Jamese Matthewa Barrieho, autora známé dětské klasiky PETER PAN. Začátek je zasazen do Londýna roku 1904 a film detailně sleduje Barrieho cestu k oživení Petera Pana. Od jeho první inspirace k vytvoření příběhu až po premiéru v Duke of Yorks Theatre, noci, která změní nejen Barrieho život, ale také životy mnoha lidí kolem něj. Johnny Depp v roli Barrieho tedy nejdřív poznává čtyři děti, které nemají otce. Z času stráveného s čtyřmi malými Daviesovými vznikne legendární pohádka o dětech, které nechtějí vyrůst. Scénář Davida Magee vychází ze hry Allena Knee - The Man Who Was Peter Pan.Dne 1.2.2013 ve 20:00 a 2.2.2013 v 06:00 budou dávat Jack&Jill na HBO.
Jack a Jill je komedie, která vypráví o Jacku Sadelsteinovi (Adam Sandler), úspěšnému reklamnímu manažerovi z Los Angeles, který má krásnou ženu a báječné děti, ovšem jedna věc ho k smrti děsí: návštěva jeho identického dvojčete, sestry Jill (Adam Sandler), na Den Díkůvzdání. Jillino věčné strádání a pasivní agresivita dohání Jacka k šílenství a převrátí jeho obvykle klidný život vzhůru nohama. V roli Erin, Jackovy manželky, se můžete těšit na Katie Holmes.

Dne 2.2. v 13:45 na Prima family budou dávat film Střihoruký Edward.
Babička vypravuje své vnučce příběh o tom, jak jednou žil člověk s nůžkami místo rukou. Jmenoval se Edward. Po smrti vynálezce, který ho sestrojil, žil sám ve velkém a zvláštním domě. Jednoho dne za ním přijde podomní prodavačka kosmetiky Peg, vezme ho k sobě domů a představí mu celou rodinu. I dceru Kim, do které se Edward už podle fotky zamiluje. Peg na něm zkouší své kosmetické preparáty, Edward potom na zahradě sestříhá keř do tvaru dinosaura. Všichni sousedé z okolí jsou na nového hosta zvědaví a přijdou se na něj podívat. Edward je ale ze všechno úplně vykolejený. Do toho se z výletu vrátí Kim a hrozně se Edwarda lekne. Edward začne zkrášlovat okolní zahrady, posléze psy i jejich majitelky, k terým vytváří extravagantní a nezvyklé účesy. Jednu ze sousedek, Joyce, napadne otevřít si s Edwardem kadeřnický salon. Kimin přítel chce po Edwardovi, aby mu otevřel pokoj jeho otce, ve kterém si schovává peníze. Edward to pro něj udělá, ale je přitom chycen a vypadá to, že kradl peníze na rozjetí salonu. Zhrzené a naštvané sousedky se otočí k Edwardovi zády. Kim dojde, že to celé udělal kvůli ní, protože ho o to požádala. Zmatený a smutný Edward po sérii nešťastných náhod utíká zpátky do vynálezcova domu. A Kim, která už k Edwardovi také chová něžné city, jde za ním. Na stejné místo ale spěchá i rozezlený Kimin přítel...


Dne 2.2. ve 21:45 a 3.2. v 02:00 budou dávat na Nova Cinema film Krycí jméno Donnie Brasco.
Tajný agent FBI úspěšně pronikl mezi brooklynskou galerku jako zloděj a překupník šperků, známý pod přezdívkou Donnie Šperkař. Když jednou pomůže mafiánovi Leftymu rozeznat pravý diamant od falešného a odhalí podvodníka, získá si jeho respekt a brzy i přátelství. Lefty ho uvede do své rodiny, ale hlavně mezi svou mafiánskou bandu, kterou vede jistý Sony. FBI se tak dozvídá o hernách, krádežích spotřebního zboží a o obchodu s drogami. Donnie dostane další úkol, má odjet do Miami a dohlížet na vznik nového centra, které bude v restauraci Královský dvůr. Snahou FBI je dostat celou Sonyho partu. Mezitím se úspěšně rozjede restaurace a klub Králův dvůr. Policie tam omylem jednou udělá razii. Bossové se rozhodnou S onyho partu potrestat, ale ti je naopak vlákají do pasti. Lefty, který si Donnieho oblíbil, začíná mít podezření. Je tedy nejvyšší čas skončit s hrou na mafiána...


Dne 2.2. v 11:15 na Markíze budou dávat film Karlík a továrna na čokoládu.
Charlie Bucket je malý chlapec, pochádzajúci z celkom zbedačenej rodiny, býva na okraji mesta hneď vedľa obrovskej továrne na čokoládu. Charlie miluje čokoládu, aj keď dostáva čokoládový bombón len raz do roka. Jedného dňa však vyhrá aj s ďalšími štyrmi deťmi cestu po fantastickej čokoládovej továrni, ktorú vlastní excentrický Willy Wonka a jeho nemenej zaujímaví zamestnanci.
 
 

Reklama
__________________________________________________________________________

Čerpám z těchto zdrojů:
Nejsem v žádném případě v kontaktu s Johnny Deppem nebo s lidmi v jeho okolí.
Všechny fotky a informace si hledám přez různé vyhledávače, tak nezaručuji,
že jsou zadané informace pravdivé.
Když nečerpám z výše uvedených zdrojů, napíšu rovnou ke článku,
odkud jsem uvedené informace našla (,ale to pouze v případě, že je to z CZ stránky)!
Všechny články si pečlivě překládám (a českým zdrojům nevěřím,
protože překreslují infromaci), tak bych prosila, aby(než si článek chcete překopírovat
na svůj blog) jste mě kontaktovali (např. na Skype, FB, do komentáře,...),
že uvedený článek chcete použít (kdyby jste okopírovali můj článek na svůj blog a nic
by jste mi o tom neřekli a ani neuvedli zdroj, já bych na to časem přišla :D ).