Duben 2013

Osamělý jezdec-new poster

30. dubna 2013 v 17:34 | Pir.z.Ka |  The Lone Ranger
Takže, mám tady zase další novinku o novém filmu Osamělý jezdec. Dneska se na internetu objevil další plakát. Je opravdu povedený.:
image host

The Lone Ranger-Ruský trailer

30. dubna 2013 v 17:31 | Pir.z.Ka |  The Lone Ranger
Dnes jsem našla na jednom ze zdrojů ruský trailer na nový film Osamělý jezdec. Můžete zde vidět i nové skvělé scény:

Transcendence-photo

30. dubna 2013 v 9:56 | Pir.z.Ka
Dneska jsem našla pár fotek z natáčeni nového filmu Transcendence. Některé fotky vypadají stejně, ale nejsou. Jak můžete poznat, tak je zde i Rebecca Hall. Ve filmu hráli také další herci, ale nejsou zde vidět (Paul Bettany, Morgan Freeman, Kate Mara, Cillian Murphy, Clifton Collins Jr. a Core Hardrict). Tady jsou ty nové fotky:
image host image host image host image host

8th dess-Getting Slimed

29. dubna 2013 v 23:46 | Pir.z.Ka |  Dess in this blog
Udělala jsem a dnes jsem nastavila nový dess dopředu. Dess je na téma Getting Slimed (galerii najdete zde) z Westwoodu, Californie 2.4.2005. Sice dess má trošku křiklavější barvy, ale doufám, že se ostatním bude líbit. V dessu je úvodní text o Deppovi, který jsem opsala z Johnny Depp Calendar 2013 (with Stickers). Prosila bych, aby ostatní napsali, co si o tomto dessu myslí, děkuji:

Transcendence bylo přesunuto

29. dubna 2013 v 11:52 | Pir.z.Ka |  Transcendence
Datum premiéry nového filmu Transcendence bylo přesunuto o týden dříve (z 25.4.2014 na 18.4.2014). Prohlásilo to Warner Bros. již 24.4.2013. Premiéra se bude shodovat s příštím ročním velikonočním víkendem. Film se už před pár dny začal natáčet. Příběh je o 3 vědcích- Max (Paul Bettany), Will (Johnny Depp) s manželkou Evelyn (Rebecca Hall), kteří pracují na vytvoření programovacího kódu pro první plně samostatný počítač...Dál to ani neprozradím, protože se někteří na tento film velice těší.

Johnny a Amber-zase spolu?

29. dubna 2013 v 1:04 | Pir.z.Ka |  Appearences
Dnes se zase internet roznesl jeden drb. Amber Heard a Johnny Depp, jak už možná všichni víte, se seznámili před 2 rokama při natáčení Rumového deníku (2011). Amber opustila svou přítelkyni, aby zůstala s Johnnym. Ale nedávno se Amber rozhodla opustit Johnnyho. Teď už jsou zase spolu. Tady je pár fotek z koncertu Rolling Stone, který se konal v sobotu (27.4.2013):
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Site

28. dubna 2013 v 18:16 | Pir.z.Ka

  1. Skype: pir.z.ka
  2. YouTube: PirzKa99
  3. Forge of Empires: PirzKa

Into the Woods-další novinky

28. dubna 2013 v 12:39 | Pir.z.Ka |  News
"Pohádkový příběh vypráví o bezdětném pekaři, který se spolu se svou manželkou vydává hluboko do lesů, aby se společně postavili zlé čarodějnici. Právě zlá babice je totiž strůjcem prokletí, kvůli kterému se manželský pár dítěte nikdy nedočká. Na cestě za zlomením kletby potkají řadu pohádkových bytostí, ať už je jím Popelka, Červená Karkulka nebo třeba Honza z příběhu o kouzelných fazolích."
Přestože s jistotou zatím nelze tvrdit nic, protože si režisér s vytíženou filmovou hvězdou zatím neplácli, právě Depp by mohl být pro roli ideálním kandidátem. Minimálně co se zkušeností týče. Spoluprácí se studiem Disney si prošel třeba při natáčení Alenky v Říši divů, své pěvecké schopnosti si pro změnu otestoval v muzikálu Sweeney Todd:Ďábelský holič z Fleet Street. Jenže řeč není jen o Deppovi. Do role zlé čarodějnice je zvažována herečka neméně hvězdných kvalit - Meryl Streep. Vyhlídky na spojení úspěšného muzikálu a hvězdných jmen kalí Deppova vytíženost. Momentálně totiž pracuje jak na sci-fi Transcendence, tak na krimi Black Mass, přičemž stále není jasný ani osud pátého pokračování Pirátů z Karibiku.

Into the Woods

27. dubna 2013 v 18:27 | Pir.z.Ka |  News
Dnes se na internetu objevilo mnoho zpráv s novým filmovým (muzikálovým) projektem. Johnny by se měl objevit po boku Meryl Streep. Film (muzikál) by měl režírovat Rob Marshall. Film (muzikál) je adaptací stejnomenného Brodwayského muzikálu. První čtení scénáře proběhlo již v říjnu roku 2012. Deppova postava v tomto muzikále se zařadí mezi jeho pěvecké role hned po T. Burtonovi Sweeney Todd:Ďábelský holič z Fleet Street. Později se objeví více informací. Stránku o tomto filmu najdete zde.

Johnny’s Welcome to the 30th Annual Gathering of Nations Pow Wow

27. dubna 2013 v 12:26 | Pir.z.Ka |  Videos
Dneska jsem našla nové video. A vůbec nevim o čem to je :D
__________________________________________________________________________

Čerpám z těchto zdrojů:
Nejsem v žádném případě v kontaktu s Johnny Deppem nebo s lidmi v jeho okolí.
Všechny fotky a informace si hledám přez různé vyhledávače, tak nezaručuji,
že jsou zadané informace pravdivé.
Když nečerpám z výše uvedených zdrojů, napíšu rovnou ke článku,
odkud jsem uvedené informace našla (,ale to pouze v případě, že je to z CZ stránky)!
Všechny články si pečlivě překládám (a českým zdrojům nevěřím,
protože překreslují infromaci), tak bych prosila, aby(než si článek chcete překopírovat
na svůj blog) jste mě kontaktovali (např. na Skype, FB, do komentáře,...),
že uvedený článek chcete použít (kdyby jste okopírovali můj článek na svůj blog a nic
by jste mi o tom neřekli a ani neuvedli zdroj, já bych na to časem přišla :D ).