Leden 2013

Johnnny Depp talks about The Lone Ranger

23. ledna 2013 v 10:41 | Pir.z.Ka |  The Lone Ranger
Tady je malý video s rozhovorem o novém filmu The Lone Ranger:

The Lone Ranger-The Spirit Of The Hawk

22. ledna 2013 v 18:14 | Pir.z.Ka |  Graphic And Others
Toto video jsem dělala přes 5 týdnů, protože jsem vůbec neměla čas a když jsem si ňákej ten čas našla, tak jsem udělala pár efektů a zase jsem musela jít pryč. Je to také vidět na mé aktivitě na blogu ;). Doufám, že aspoň něco je dobré:
Udělala jsem malou změnu v mích vložených (na blog) videích. Na mém původním blogu jsem je dávala do rubriky Výtvory ale teď je budu dávat do: Johnny Depp->Gallery->Graphic and Others.

3rd dess-My Valentine

21. ledna 2013 v 17:12 | Pir.z.Ka |  Dess in this blog
Doufám, že se aspoň některým bude líbit ;):

Střihoruký Edward, Krycí jméno Donnie Brasco a jiné...

20. ledna 2013 v 22:11 | Pir.z.Ka |  News
Ve středu 30.1.2013 v 09:05 budou dávat film Hledání Země Nezemě na Filmbox Plus.
Životní příběh Sira Jamese Matthewa Barrieho, autora známé dětské klasiky PETER PAN. Začátek je zasazen do Londýna roku 1904 a film detailně sleduje Barrieho cestu k oživení Petera Pana. Od jeho první inspirace k vytvoření příběhu až po premiéru v Duke of Yorks Theatre, noci, která změní nejen Barrieho život, ale také životy mnoha lidí kolem něj. Johnny Depp v roli Barrieho tedy nejdřív poznává čtyři děti, které nemají otce. Z času stráveného s čtyřmi malými Daviesovými vznikne legendární pohádka o dětech, které nechtějí vyrůst. Scénář Davida Magee vychází ze hry Allena Knee - The Man Who Was Peter Pan.Dne 1.2.2013 ve 20:00 a 2.2.2013 v 06:00 budou dávat Jack&Jill na HBO.
Jack a Jill je komedie, která vypráví o Jacku Sadelsteinovi (Adam Sandler), úspěšnému reklamnímu manažerovi z Los Angeles, který má krásnou ženu a báječné děti, ovšem jedna věc ho k smrti děsí: návštěva jeho identického dvojčete, sestry Jill (Adam Sandler), na Den Díkůvzdání. Jillino věčné strádání a pasivní agresivita dohání Jacka k šílenství a převrátí jeho obvykle klidný život vzhůru nohama. V roli Erin, Jackovy manželky, se můžete těšit na Katie Holmes.

Dne 2.2. v 13:45 na Prima family budou dávat film Střihoruký Edward.
Babička vypravuje své vnučce příběh o tom, jak jednou žil člověk s nůžkami místo rukou. Jmenoval se Edward. Po smrti vynálezce, který ho sestrojil, žil sám ve velkém a zvláštním domě. Jednoho dne za ním přijde podomní prodavačka kosmetiky Peg, vezme ho k sobě domů a představí mu celou rodinu. I dceru Kim, do které se Edward už podle fotky zamiluje. Peg na něm zkouší své kosmetické preparáty, Edward potom na zahradě sestříhá keř do tvaru dinosaura. Všichni sousedé z okolí jsou na nového hosta zvědaví a přijdou se na něj podívat. Edward je ale ze všechno úplně vykolejený. Do toho se z výletu vrátí Kim a hrozně se Edwarda lekne. Edward začne zkrášlovat okolní zahrady, posléze psy i jejich majitelky, k terým vytváří extravagantní a nezvyklé účesy. Jednu ze sousedek, Joyce, napadne otevřít si s Edwardem kadeřnický salon. Kimin přítel chce po Edwardovi, aby mu otevřel pokoj jeho otce, ve kterém si schovává peníze. Edward to pro něj udělá, ale je přitom chycen a vypadá to, že kradl peníze na rozjetí salonu. Zhrzené a naštvané sousedky se otočí k Edwardovi zády. Kim dojde, že to celé udělal kvůli ní, protože ho o to požádala. Zmatený a smutný Edward po sérii nešťastných náhod utíká zpátky do vynálezcova domu. A Kim, která už k Edwardovi také chová něžné city, jde za ním. Na stejné místo ale spěchá i rozezlený Kimin přítel...


Dne 2.2. ve 21:45 a 3.2. v 02:00 budou dávat na Nova Cinema film Krycí jméno Donnie Brasco.
Tajný agent FBI úspěšně pronikl mezi brooklynskou galerku jako zloděj a překupník šperků, známý pod přezdívkou Donnie Šperkař. Když jednou pomůže mafiánovi Leftymu rozeznat pravý diamant od falešného a odhalí podvodníka, získá si jeho respekt a brzy i přátelství. Lefty ho uvede do své rodiny, ale hlavně mezi svou mafiánskou bandu, kterou vede jistý Sony. FBI se tak dozvídá o hernách, krádežích spotřebního zboží a o obchodu s drogami. Donnie dostane další úkol, má odjet do Miami a dohlížet na vznik nového centra, které bude v restauraci Královský dvůr. Snahou FBI je dostat celou Sonyho partu. Mezitím se úspěšně rozjede restaurace a klub Králův dvůr. Policie tam omylem jednou udělá razii. Bossové se rozhodnou S onyho partu potrestat, ale ti je naopak vlákají do pasti. Lefty, který si Donnieho oblíbil, začíná mít podezření. Je tedy nejvyšší čas skončit s hrou na mafiána...


Dne 2.2. v 11:15 na Markíze budou dávat film Karlík a továrna na čokoládu.
Charlie Bucket je malý chlapec, pochádzajúci z celkom zbedačenej rodiny, býva na okraji mesta hneď vedľa obrovskej továrne na čokoládu. Charlie miluje čokoládu, aj keď dostáva čokoládový bombón len raz do roka. Jedného dňa však vyhrá aj s ďalšími štyrmi deťmi cestu po fantastickej čokoládovej továrni, ktorú vlastní excentrický Willy Wonka a jeho nemenej zaujímaví zamestnanci.

(K)lamač srdcí-25.1.2013

19. ledna 2013 v 13:27 | Pir.z.Ka |  Vanessa and family
V pátek 25.1. ve 20:00 budou na Nova Cinema dávat film (K)lamač srdcí s Vanessou Paradis.

Pohledný pětatřicátník a jeho sestra Mélanie s manželem Marcem se úspěšně živí tím, že na zakázku příbuzných či zhrzených mužů ničí vztahy žen, které jsou nešťastné a které o tom, na rozdíl od svého okolí, nemají tušení. Tehdy je Alex povolán do akce a věren zásadám nerozbít šťastný vztah a nevyspat se s "objektem" přesvědčí pomocí rafinovaných manipulací nic netušící ženu, že pravá láska na ni čeká s jiným. Když se na něho obrátí bohatý podnikatel Van der Becq, jemuž se nelíbí úspěšný nápadník jeho dcery Jeanette, Alex váhá, protože vztah snoubenců je i po bedlivém prozkoumání harmonický a láskyplný. Zakázku ovšem přijme, neboť je po uši zadlužený a v patách má obřího srbského vymahače... Francie-Monako 2010, romantická komedie.

Novinky-POTC 5

15. ledna 2013 v 22:24 | Pir.z.Ka |  POTC 5-?
Scénář:
Na internetu se objevila informace, že si studio Disney najme scénáristu Jeffa Nathansona na napsání scénáře k pátému pokračování filmu Piráti z Karibiku.
V kinech:
Studio Disney prozradilo, že již paté pokračování filmu Piráti z Karibiku plánuje na léto roku 2015! Dokonce byl vybrán konkrétní den premiéry a to pátek 10.července 2015.
__________________________________________________________________________

Čerpám z těchto zdrojů:
Nejsem v žádném případě v kontaktu s Johnny Deppem nebo s lidmi v jeho okolí.
Všechny fotky a informace si hledám přez různé vyhledávače, tak nezaručuji,
že jsou zadané informace pravdivé.
Když nečerpám z výše uvedených zdrojů, napíšu rovnou ke článku,
odkud jsem uvedené informace našla (,ale to pouze v případě, že je to z CZ stránky)!
Všechny články si pečlivě překládám (a českým zdrojům nevěřím,
protože překreslují infromaci), tak bych prosila, aby(než si článek chcete překopírovat
na svůj blog) jste mě kontaktovali (např. na Skype, FB, do komentáře,...),
že uvedený článek chcete použít (kdyby jste okopírovali můj článek na svůj blog a nic
by jste mi o tom neřekli a ani neuvedli zdroj, já bych na to časem přišla :D ).